Książki

Aplikacja Zaopiekuj się mną

Drodzy czytelnicy i drodzy opiekunowie wirtualnych zwierząt!

Przez wiele lat mogliście korzystać z naszej aplikacji „Zaopiekuj się mną”. To podczas grania w minigry zdobywaliście punkty, za które mogliście odpowiedzialnie opiekować się swoimi wirtualnymi pupilami. Niestety musieliśmy podjąć bardzo trudną decyzję o usunięciu gry ze wszystkich platform z grami mobilnymi oraz z naszej strony www. Mamy nadzieję, że przez te lata nauczyliście się razem z bohaterami serii „Zaopiekuj się mną” dbać o zwierzęta i nauczyliście się odpowiedzialności za (w tym wypadku wirtualne) stworzenia.

Jeszcze do końca listopada 2021 roku będziecie mogli uruchomić grę, natomiast nie będzie możliwe jej instalowanie czy zakładanie nowych kont.

Prosimy więc, abyście nie dokonywali zakupu gwiazdek, ponieważ już wkrótce nie będziecie mieli możliwości ich wykorzystania.

Natomiast to nie koniec serii „Zaopiekuj się mną” – książki nadal będą się ukazywały. Dodatkowo, szykujemy dla Was coś specjalnego, co równie mocno związane będzie z nauką odpowiedzialności, budowaniem empatii wobec zwierząt czy też samą opieką nad zwierzętami.

Po wszystkie aktualności dotyczące serii i naszych działań zaglądajcie na naszego FB Zaopiekuj się mną!

Dadano: 29/10/2021